У Міненерго пояснили поточну ситуацію в енергосистемі
Перший заступник міністра енергетики заявив, що аварійні відключення спричинені обстрілами енергооб’єктів та зростанням споживання.
Перший заступник міністра енергетики заявив, що аварійні відключення спричинені обстрілами енергооб’єктів та зростанням споживання.
Ситуація в українській енергетиці, яка через російські удари втратила до 9 ГВт потужності, наразі складніша, ніж у 2022-20223 роках. Про це сказав очільник українського міненерго Герман Галущенко на засіданні ради…