Віктор Орбан. Фото: inforesist.orgВіктор Орбан. Фото: inforesist.org

Російська агресія не загрожує країнам Євросоюзу, оскільки армія РФ вже третій рік не може перемогти Україну. Про це, як повідомляє Reuters, заявив прем’єр Угорщини Віктор Орбан в інтерв’ю державному радіо.

Урядовець сказав, що армія РФ веде серйозну та важку війну з українцями. На переконання Віктора Орбана, росіяни вже показали межі своїх можливостей в Україні.

«Якби російські військові були достатньо сильні, щоб перемогти українців одним махом, вони б уже це зробили», – сказав очільник угорського уряду.

На його переконання, малоймовірно, щоб Росія, або інша країна напала на НАТО. Шанси на це мізерні, бо військовий потенціал Альянсу набагато більший, ніж військові ресурси, що є в розпорядженні України.

Будь-які твердження про те, що Росія готує напад на учасників Альянсу Орбан вважає прелюдією до глибшого залучення західних країн у війну в Україні. Події, що наразі відбуваються у Вашингтоні та Брюсселі, він назвав підготовкою до вступу Євросоюзу у війну.

Раніше про ризик війни високої інтенсивності у Європі казав верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. Виступаючи на форумі Nueva Economia Forum дипломат сказав, що війна в Україні загрожує всім країнам євроблоку.

Закликав готуватися до широкомасштабної війни на європейському континенті глава міноборони Німеччини Борис Пісторіус. Загроза нападу йде з Росії, очільник якої Володимир Путін, за словами Пісторіуса, схожий на Гітлера.