Головування в G7 переходить до Італії
У 2024 році Італія взяла на себе важливу роль голови Групи семи, змінюючи Японію на цьому престижному посту.
У 2024 році Італія взяла на себе важливу роль голови Групи семи, змінюючи Японію на цьому престижному посту.
З 1 січня 2024 року Мальта переймає головування в Організації з безпеки й співробітництва в Європі (ОБСЄ), подолавши місячний опір Росії щодо головування Естонії.