Народний депутат назвав українську мову «националистической диктатурой»

Нардеп від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул порушив рекомендацію Голови Верховної Ради виступати з трибуни державною мовою.

“Людей беспокоят вопросьі экономики на самом деле, потому что нет заработной платьі, нет работьі”, – почав він свій виступ. Із зали пролунали вигуки: “Українською мовою!”.

“Прошу вас шанувати державну мову й виступати українською. Я дуже вас прошу як головуюча”, – звернулася до депутата Вілкула перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко.

“Народньіе депутатьі! Украине не нужна националистическая диктатура!”, – заявив з трибуни Вілкул.

На це пані Геращенко відповіла розлогим повчанням Мономаха дітям.

“Дуже прошу не підбурювати залу. Вчора так само від “Опозиційного блоку” російською мовою виступала пані Наталія. Я звернулася так само з проханням шанувати державну мову. Щоб усі виступи з трибуни Верховної Ради були українською. Це повага до держави Україна. Ми з вами народні депутати України, а не Російської Федерації. Російська мова може абсолютно спокійно діяти в Україні. Нею можна розмовляти вдома, у кулуарах, в ресторанах, із виборцями. А в українському парламенті має звучати із трибуни українська мова”.

“Людям нужно право на язьік, право говорить на родном язьіке”, – наполягав Вілкул.

Іще раз повторивши про “націоналістичну диктатуру”, нардеп закінчив свою промову.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

6 Comments

  1. Хто є вони, оті, що мають роги? Воли, або і волченьки круторогі, Чого вони ще прагнуть при дорозі, Побути б світлофором перед зеброй, ще й на розі..!

  2. Ослячою дурістю Вілкул нагадує знаменитого Колесниченко.

  3. Чи той недолюдок Вілкул-Вовк хоч знає свою, молдовську мову? Йому ж за ґратами в зоопарку сидіти, а не керувати Українською державою.

Comments are closed.