Днями у столичному концерт-холі Джамала представила свій міні-альбом “Дякую”.

Музика цієї виконавиці завжди професійна, свіжа, актуальна і створена зі смаком. Але альбом “Дякую” показав Джамалу із зовсім іншого боку. Він є свідченням того, що співачка розвивається особистісно і не боїться експерементувати, виходити за межі своєї звичної творчості. Відчувається присмак британського soul і, звичайно ж, електронної музики, що для Джамали – новий аспект творчості.

Саунд-продюсером виступив Євген Філатов (The Maneken). “Хочу подякувати Жені за те, що він береться за дивакуваті ідеї, які викликають сумнів у всього мого оточення, за те, що незважаючи ні на що вірить у мене. Ми вийшли на новий рівень. Дякую” – сказала виконавиця зі сцени.

Пісня “Заплуталась” справила найбільше враження на публіку і викликала безліч овацій.

Загалом до альбому ввійшло шість пісень: “Заплуталась”, “My Lover”, “Watch over me”, “Perfect man”, “Песня о дружбе” та “Thank You”.

Слід зауважити, що захід було організовано командою інтернет-радіостанції “Аристократи”, що апріорі гарантує приємний вечір у незвичайному форматі. Поговорили, поділились творчими планами, посміялись, потанцювали і послухали якісну музику.

До речі, цінителів вінілового звуку також не залишили без уваги, оскільки альбом було представлено і у вінілі. У кожному разі краще один раз почути, ніж 100 разів прочитати. Тож приємного прослуховування.

Анастасія Воротнюк

Поділитися:

Leave a Comment