Штаб АТО отримав збірник керівних документів та допоміжних матеріалів з міжнародного гуманітарного права.

Про це інформує прес-центр штабу АТО.

Представник Юридичного департаменту Міністерства оборони України передав офіцерам юридичної групи штабу антитерористичної операції збірник керівних документів та допоміжних матеріалів з міжнародного гуманітарного права.

– Цю підбірку … ми підготували спільно з делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, – сказав начальник відділу військового законодавства Юридичного департаменту Міністерства оборони України Віталій Шевчук. – Тут є уся необхідна інформація для вивчення і застосування норм і принципів міжнародного гуманітарного права.

Представник юридичної групи штабу АТО майор Юстиції Володимир Остапенко зазначив, що вже найближчим часом більше півсотні таких збірників будуть презентовані всім юридичним службам, які виконують завдання в районі АТО.

Як бачимо на фото, практично всі матеріали – мовою країни, яка загарбала українську землю і вбиває українських солдатів. Якщо “над цією збіркою” працював цілий відділ Міністерства оборони України – виникає запитання: з ким це міністерство воює і яку оборону воно може забезпечити? Україна не має українських текстів ратифікованих Верховною Радою міжнародних правових актів?

І з якогось дива прес-центр штабу АТО подає цю новину як щось хороше…

Поділитися:

Leave a Comment