У столиці Галичини стартувала експозиція «Інтерактивний ігровий простір», створена Центром МедіаМистецтв WRO (Вроцлав, Польща), котра буде проводитись у приміщенні Львівського Палацу Мистецтв.

100_7007

«В черговий раз ми зібрались у Львові межах проекту «Європейська столиця культури 2016». Адже разом зі Львовом ми підписали угоду про партнерство, проте ще з минулого року ми мали багато взаємних візитів митців Вроцлава та Львова, й цього разу ми представляємо нашу першу велику спільну працю. Отож дуже тішимося з того, що маємо гарні перспективи у такого партнерства», – наголосив Кшиштоф Май, директор Центру «Європейська столиця культури Вроцлав-2016».

100_6994

Виставка складається з шести інтерактивних інсталяцій. У кожній із них учасник матиме змогу відчути себе творцем, докласти своїх зусиль та фантазії до створення чогось нового. Відтак відвідувачі матимуть змогу малювати світлом, проектувати реальність на екран, створити власний музичний твір, поблукати у кольоровому лабіринті, випробувати свою фантазію, побачити добірку польської авторської анімації. А біля кожної інсталяції працюватимуть волонтери, котрі допоможуть опанувати відповідними віртуальними інструментами.

100_7012

«Минулого року був підписаний договір про співпрацю між Мистецькою радою «Діалог» та Європейською столицею культури. У нас є чудова нагода показати українську сучасну культуру в Польщі, наше сучасне мистецтво, літературу, кіно й театри. Окрім того маємо чудову можливість співпрацювати з польськими колегами. Це є приклад дуже якісного культурного імпорту і дуже сподіваємось, що такого імпорту-експорту побільшає», – зазначив Сергій Петлюк, керівник мистецької ради «Діалог».

100_7020

«Ми розпочинаємо великий дворічний цикл з дуже різної та насиченої програми Вроцлава і Львова, як Європейської столиці культури, де Львів визнано офіційним партнером Вроцлава. Це була наша спільна програма, а далі проектів буде дуже багато, починаючи від кінопроектів, театральних постановок та інших цікавих речей. Ми тільки починаємо цю дуже довгу дорогу і її вершиною буде 2016 рік, коли окрема програма Львова буде представлена у Вроцлаві», – додала Ірина Магдиш, заступниця начальника управління культури Львівської міськради.

Ігор Галущак
igala@ukr.net
Фото прес-служби ЛМР

100_7035

100_7041

100_7051

Поділитися:

Leave a Comment