6 липня у будівлі Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури на Сошенка, 33 відбувся день відкритих дверей. Лише сьогодні відвідувачі змогли побачити справжні художні майстерні роботи студентів та аспірантів академії, архівну виставку, послухати майстер клас із петриківського розпису, взяти участь у ворк-шопах.

Подвір’я академії сьогодні прикрашене творчим проектом групи «ЙОД» під назвою «Мистецький паркан» – роботи художників, схожі на класичну «сушку» світлин.

SONY DSC

Для дітей на подвір’ї академії влаштували творчі розваги, де кожний міг проявити свій талант.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

У цей час у будівлі академії для старших відвідувачів працює виставка архівних світлин та картин.

SONY DSC

SONY DSC

Тут і відкрита виставка робіт студентів під назвою «Забудова совісті. Київ – 2014».

SONY DSC

Виконані як завдання практики, ці роботи поєднують у собі свіжість та думку – вони показують, наскільки негативними можуть бути непродумані забудови та повсюдна реклама, що справді псує вигляд величного міста.

SONY DSC

На другому поверсі академії, у майстерні Юлії Тверитиної та Тетяни Денисенко можна побачити неповторні роботи, що поєднують містику українського епосу із сучасною культурою коміксів.

SONY DSC

У сусідніх майстернях красуються імпресіоністичні пейзажі, неповторні іграшки та картини з дерева.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

На подвір’ї – ціла низка скульптур, серед яких і «Крапля молока» Єгора та Микити Зігури. За будинком насуплено сидить серед інсталяції вазонів Володимир Ілліч.

SONY DSC

Відвідувачі мали змогу скуштувати неймовірно смачні ласощі від Tarte Glace та випити содову від Kyiv Soda Works. А насолоджуватися всім цим можна було на кольорових коцах, підготованих спеціально для творчого пікніка.

SONY DSC

Аліна Боднар
alina.bodnar@gmail.com
Фото автора

Поділитися:

Leave a Comment