Білоруський народ може хотіти об’єднатися з Росією за кримським сценарієм, і треба дати йому таку можливість.

Про це депутат Держдуми Росії Міхаіл Дегтярьов заявив в ефірі одного з телеканалів.

Депутатий сенатори Федеральних зборів РФ чекали результатів переговорів Лукашенка й Путіна, і журналісти опитували їх з приводу поточних питань, в тому числі і відносин Білорусі й Росії.

“Цілком можливо, що народ хоче возз’єднання з Росією. Чому б не дати таке право – висловитися. Зробити союзну державу не на принципах, які не працюють 20 років, а на інших принципах. Запитати народ, як ви хочете жити з Росією в Союзній державі? Може, народ хоче возз’єднатися, як кримчани? Треба запитати білорусів. Таке питання, яке треба вирішити”, – вважає Дегтярьов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білоруський політик: Треба виходити з усіх союзів з Росією

Міхаіл Дегтярьов з 2005 року член ЛДПР Жириновського. Двічі висувався на мера Москви, його активно підтримував лідер партії Жириновський, але обидва рази розгромно програв.

Як політик відзначився кількома дурнуватими заявами. Він пророкував крах американської економіки в 2017 році, а до цього вимагав заборонити американські долари. “Я рятую російську економіку”, – коментував він свої заяви.

Також депутат Дегтярьов пропонував заборонити гомосексуалам здавати кров. Мовляв, через кров гомосексуалізм поширюється на інших людей.

Дегтярьов пропонував законодавчо закріпити, що персонаж з червоним носом і Снігуронькою – це Дід Мороз, а Санта-Клаус прагне його витіснити.

“Санта-Клаус підриває наш культурний суверенітет і суверенітет духу”, – запевняв депутат, тому Санта-Клауса треба просто заборонити на території Росії.

Дегтярьов звертався до Академії наук Росії, щоб йому дозволили використовувати термін “Малоросія” в офіційних документах, а не тільки Україна.

Поділитися:

Leave a Comment