Освітлення Статуї Свободи, однієї з найзнаменитіших пам’яток Нью-Йорка, згасло на цілу годину. Як заявила влада Нью-Йорка, проблема в людському факторі.

На думку чиновників, під час останнього ремонту було неправильно підключено джерела живлення, і під час збою подачі струму не увімкнувся резервний канал. Інцидент стався пізно ввечері у вівторок за місцевим часом, передає The Washington Post.

У Національній парковій службі США заявили, що не планували такого випадку, але за планом Леді Свобода ще кілька разів опиниться в темряві, оскільки служба працює для усунення несправностей.

Нью-йоркці у своїх коментарях були досить іронічні. На думку очевидців, Свобода вибрала дуже вдалий час, щоб згаснути: по-перше, вона таким чином протестує проти нового антиіммігрантського указу Дональда Трампа, по-друге – приєднується до акції “День без жінки”.

Як повідомляв “Український простір”, Нью-Йорк і весь світ вчора активно відзначав Міжнародний жіночий день – протестами й демонстраціями (відео дивіться тут).

Євген Шкодун

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:

Leave a Comment