Те, що Андрій Садовий “зняв свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка”, поховало шанси ВО “Самопоміч” на виборах до Верховної Ради.

Таку загальну думку висловлюють політологи й журналісти, коментуючи останні події виборчих перегонів.

Зокрема, так вважає політолог Вадим Сосновський.

“Андрій Садовий починав передвиборчу кампанію не сам по собі, певна частина людей покладала на нього якісь надії. Він ці надії грубо зрадив. Він особисто вирішив, що знімає кандидатуру. Але для такого рішення було п’ять попередніх років! Якщо ви не певні, що йтимете до кінця – навіщо виходити на старт? І друге: хто сказав, що потенційні виборці Садового від його слів “на користь Гриценка” голосуватимуть за Гриценка? Садовий – не така харизматична фігура, щоб мати безмежну владу над діями своїх симпатиків. Тож очевидно, що зняття Садового – на користь не Гриценка, а когось іншого. Фактично, це фарс”, – каже політолог.

“А зрада людських сподівань майже напевно обернеться для його партії провалом на виборах народних депутатів. Скандалів з членами “Самопомочі” й так було немало. Ще такий вибрик голови партії – це вже занадто”, – наголошує пан Сосновський.

Журналіст Олександр Піддубний у одній з соцмереж висловлюється ще категоричніше:

“Якби я хотів знешкодити політичного конкурента, то спробував би намовити його зробити щось таке, як зробив пан Садовий. Ви почитайте, що зараз люди пишуть – це суцільне розчарування вчинком голови “Самопомочі”. Не думаю, що Андрій Садовий зможе якимось чином вирівняти ситуацію до парламентських виборів”, – каже журналіст Степан Сердюк.

Справді, аналіз інформаційного поля свідчить, що останні два дні кількість негативу стосовно Садового різко зросла, причому з боку нещодавніх прихильників.

Утім, не факт, що “Самопоміч” провалила саме “все”. Розрахунок може бути на значне зростання авторитету Анатолія Гриценка за час виборчої кампанії президента і як наслідок – спільний “заїзд” під час виборів ВР.

Поділитися:

Leave a Comment