В Адміністрації Президента України визначилися з «головними ворогами режиму» – це глава партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович.

Про це парламентарій повідомив в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна», коментуючи скандальну листування, оприлюднену напередодні колишнім керівником департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганною Соломатін з «куратором з Адміністрації Президента» Олексієм Горащенковим.

«У нас все йде шкереберть, в тому числі і боротьба з корупцією. Вона стає боротьбою з політичними опонентами … Пані Соломатіна, яка розповідала про те, що її змушували «відмивати» (або навпаки – «топити») декларації певних людей, опублікувала листування з Горащенковим (співробітник АП, – ред.), Завдяки якій, нарешті , були визначені «головні вороги країни». Зокрема, в записці йдеться про необхідність якнайшвидше почати атаку на «Юлю» і «Рабиновича», – розповів політик.

На думку парламентарія, визначення його в «головні вороги режиму» – це найкраща оцінка його роботи.

«Я пишаюся тим, що мене визначили у« вороги режиму ». Я пишаюся тим, що в Адміністрації Президента пишуть про те, що мене «треба придавити». Це означає, що таким чином дана найкраща оцінка моєї роботи. Це означає, що ви боїтеся, що ви відчуваєте – моя правда доходить до людей, б’є по вас!» – підкреслив народний депутат.

Однак він вважає дивним те, що серед «ворогів режиму», крім Рабиновича і Тимошенко, не виявилося більше нікого з опозиційних політиків – ні з «Опозиційного блоку», ні з «Самопомочі».

«Знаєте, з одного боку приємно, що ми – партія« За життя »- нарешті зрівнялися вже і з такими великими партіями, як« Батьківщина », що для нинішньої влади я став уже таким же ворогом, як Юлія Тимошенко. Дивно, правда, але в цьому списку немає нікого з «Оппоблока», з тієї ж «Самопомочі» – залишилися тільки я і Тимошенко – два «головні вороги», – зазначив Вадим Рабинович.

Крім того, в зв’язку з опублікованою листуванням політик пообіцяв направити депутатські запити на ім’я глави Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро та інших силових органів.

«Я хочу дізнатися у цих правоохоронних структур, на якій підставі якийсь пан Горащенко з Адміністрації Президента дискредитує саму президентську владу, порушуючи Конституцію, роздаючи команди когось там душити … Причому, команда виконана – я вже отримав цілий набір документів, де від мене вимагають ряд пояснень. І я поясню – у мене немає з цим проблем, я закони не порушую», – заявив лідер партії «За життя».

Звертаючись особисто до Олексія Горащенкову, народний депутат підкреслив, що з його заяв в правоохоронні органи почнеться кінець його кар’єри.

«Не будете ви правити, не буде такого, що ви будете вказувати, кого «душити», а кого «не душити». Ваш час добігає кінця, пане Горащенко. І цей кінець вашої кар’єри почнеться з моїх заяв в правоохоронні органи України з приводу грубого порушення Конституції і законів України!» – підтвердив політик.

Парламентарій вважає, що як би владі не хотілося, їм не вдасться «задушити» демократію в країні.

«Тимошенко нехай розбирається з вами сама. Я ж теж постараюся розібратися сам. Наші чиновники вважають, що вони всесильні, особливо коли сідають і прикриваються портретом президента. Я навіть готовий повірити, що все це зроблено якимось одним відділом, однією групою. Але мені-то яка різниця! Ось ви, пане Горащенко, і дайте відповідь за свої слова і за свої дії, що порушують закони. І не треба вказувати нам, як жити – ми самі розповімо вам, як це робити. Тому що є демократія, і цю демократію вам не вдасться задушити до кінця, як би вам цього не хотілося», – заявив Вадим Рабинович.

Поділитися:

Leave a Comment