Політика президента Петра Порошенка щодо введення «азовського пакету санкцій» проти Росії забезпечує консолідацію світу в підтримку України.

Таку думку висловили активісти ініціативи #Команда_Порошенка під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Українські новини».

«Ми підтримуємо рішення президента про введення “азовського пакету санкцій” проти Росії. Такі дії сигналізують про те, що без змін в поведінці Москви ми будемо і надалі збільшувати ціну за агресію. Те, що зробили російські військові в листопаді минулого року, захопивши українських моряків, не можна просто так спустити. Те, що зробили російські військові в 2014 році в Криму і на Донбасі, не можна просто так забути» , – підкреслила громадська активістка Тетяна Писаренко.

За словами Писаренко, за допомогою санкцій Петро Порошенко разом з лідерами європейських держав і США намагається зупинити дестабілізацію світу Росією.

«Ми повинні показати агресорові, що на будь-яку військову агресію в XXI столітті буде відповідна реакція світових держав. На кожен такий випадок буде адекватна відповідь», – пояснила активістка.

Писаренко підкреслила, що підтримка США і ЄС, а також переговори, які Петро Порошенко веде з західними партнерами, йдуть Україні тільки на користь і наближають нашу перемогу і відновлення суверенітету на всій території країни.

«Санкції, які ввели наші партнери з США та ЄС, зараз допомагають стримувати агресію, яку в 2014 році почав наш північний сусід», – додав депутат Київської міської ради Ярослав Горбунов.

Депутат навів як приклад новітню історію СНД – Молдови і Грузії, які втратили частину своєї території.

«Завдяки зусиллям Петра Порошенка вдалося консолідувати світову спільноту саме на підтримку України, нашого суверенітету і незалежності. Ці санкції, крім зусиль всіх українців створили передумови для стримування подальшої агресії Путіна і його імперських планів», – пояснив Горбунов.

За словами політика, санкції відчутно вдарили по економіці Росії, привели до зниження рівня життя. Політики, і звичайні громадяни РФ розуміють, що це все відбувається через агресивної поведінки Кремля, що призводить до зменшення рівня довіри до Володимира Путіна.

«Санкції – це далеко не єдиний спосіб боротьби з агресором. Петро Порошенко багато зробив для того, щоб посилити мирну консолідацію в світі. Так українські військові отримали підтримку США, в тому числі і озброєнням, а в Чорному морі посилився присутність американських кораблів. Я іноді чую думку, що, мовляв, санкції нічого не значать і не мають дієвого результату. Росія не вивела свої війська з Донбасу, не повернула Крим. Але з фактами не посперечаєшся. Фігурантам списку санкцій ЄС заборонені в’їзд на територію Євросоюзу і доступ до його банківській системі, а їх активи заморожуються», – підкреслив активіст Олександр Кудря.

Поділитися: