Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль став очільником виборчого штабу потенційного кандидата в президенти Петра Порошенка.

Про це в ефірі закарпатського телеканалу “М-студіо” заявив сам голова Закарпатської ОДА, інформує ТСН.

“Окрім голови обласної державної адміністрації я ще депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, ще очолюю групу з 15 осіб в обласній раді Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, я очолюю осередок партійної організації Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, і ще одночасно є керівником виборчого штабу, і під кінець ще VIP-агітатором”, – заявив Москаль.

ТСН зазначає, що Порошенко може офіційно оголосити про висунення у кандидати в президенти 29 січня у Міжнародному виставковому центрі в Києві. Досі чинний президент не подав документів до ЦВК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кернес робить з Харкова електоральний анклав для Порошенка

Раніше “РБК-Україна”, посилаючись на джерела в Адміністрації президента, повідомляло, що розглядаються дві дати: 30 січня та 2 лютого, але імовірніше, що це може статися в січні.

З 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Поділитися:

Leave a Comment