Лукашенко відповів на закиди про те, що Білорусь “заправляє українські танки”.

Про це він згадав учора на зустрічі з колишніми міністрами закордонних справ республіки напередодні 100-річчя білоруської дипломатичної служби.

“Останнім часом нам почали дорікати, що ми заправляємо танки (українські) дизельним пальним. Я доручив розібратися, яке там дизельне пальне. Коли мені доповіли, я щойно довідку вдруге прочитав – там же все дизельне пальне російське! І росіяни постачають, постійно нарощують обсяги цих поставок – бензину й дизельного пального – в Україну. Так як же так? Ми воюємо з Україною чи Росія? І хто заправляє ці танки? А наші обсяги зменшуються. Нас просто витісняють з українського ринку. І не тільки нафтопродуктів. А також і добрив, і на інших позиціях. Іде конкуренція. А нас починають в цьому дорікати”, – сказав очільник Білорусі.

Олександр Лукашенко також зазначив, що з районів бойових дій в Україні до Білорусі йде потік зброї. При цьому він наголосив, що зброя до країни надходить не через українсько-білоруський кордон, а через територію Росії.

“Через російський кордон (з Україною) іде, а потім до нас заходить через відкритий білорусько-російський кордон. Зрозуміло, що це комусь потрібно. Просто так возити не будуть з ризиком. Комусь вона (зброя) тут потрібна”, – сказав Лукашенко.

Поділитися:

Leave a Comment