Крим створює дуже небезпечний прецедент, який може перевернути весь світ, всю політичну систему, яку було укладено після Другої світової війни.

Посол України в Хорватії та Боснії і Герцеговині (за сумісництвом) Олександр Левченко

Про це посол України в Боснії і Герцеговині (за сумісництвом) Олександр Левченко сказав у інтерв’ю балканській службі «Радіо Свобода».

«Це означає, що можна прийти, забрати чужу територію – Крим за площею більший за Македонію і Чорногорію разом – тільки уявіть! І коли нам кажуть, що в Криму було те саме, що в Косові, я відповідаю: по-перше, в Косові не було албанської армії, а ви в Крим прийшли з військом. З російськими військами через два тижні Севастополь проголосував за незалежність з показником 103%. Коли приходить армія, якраз і бувають такі результати.

По-друге, Косово не приєднано до Албанії. Тож ситуація в Криму зовсім відмінна. Але їх це не цікавить. Їм важливо перекроїти кордони, дестабілізувати ситуацію, щоб народ знову страждав, а Росія вдавала, що через свій вплив і своїх союзників може щось вирішити», – сказав пан Левченко.

«На жаль, після анексії Криму деякі політики стали казати, що Республіка Сербська піде шляхом Криму. Я як посол тут [у БіГ] особисто реагував на такі заяви, казав, що дуже небезпечно порівнювати Республіку Сербську з Кримом. Якщо хтось бажає нової анексії на зразок Криму, то викличе страшні наслідки в цьому регіоні», – додав український посол.

Як повідомляв «Український простір», США залишили в дії санкції проти президента Республіки Сербської Мілорада Додика, незважаючи на те, що на його популяризацію в Штатах було витрачено понад $30 млн.

Володимир Криницький

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:

Leave a Comment