На “Мінськ-арені” з аншлагом відбувся концерт групи Сергія Міхалка Вtutto. Арена була заповнена практично повністю. На концерт люди прийшли з біло-червоно-білими прапорами, а тисячі людей скандували: “Живе Беларусь!” і “Слава Україні!”.
Під час виконання пісні “Гаррі” з’явилися українські прапори, а слухачі стали на коліна. Вtutto також виконали відомий хіт “Воїни світла”, який вважається мало не славнем революції. Пісня стала надзвичайно популярною, коли на неї наклали відеоряд з кадрів подій на Майдані.
