У США знайшов собі новий дім собака з вадами щелеп, якого збиралися приспати. Викривлення кісток щелеп надають йому незвичного вигляду, через який його назвали Пікассо.

Пікассо знайшли в одному з собачих притулків активісти організації Luvable Dog Rescue з Орегона. Там він жив разом зі своїм братом Пабло.

“Фото цього собаки побачили на сайті притулку для тварин у Портервілі, і вирішили, що треба його забрати до Luvable. Потім дізналися, що він уже перебував у списку на евтаназію. Стало відомо, що він має ще й “нормального” брата, якого теж внесли до списку евтаназії. Обох собак віддали в притулок їхні власники.

Неможливо було навіть уявити, щоб узяти до нас одного хлопця і покинути другого. І тепер вони тут, у безпеці, в Luvable Dog Rescue в штаті Орегон, і вони обоє просто шалені собаки!

Ми назвали їх Пікассо й Пабло, і дивне обличчя Пікассо вже привернуло багато уваги”, – сказано на сайті організації.

Пікассо пережив стоматологічну операцію з видалення кількох зубів, щоб йому було легше їсти.

А нещодавно стало відомо, що обом хлопчикам вибрали (за конкурсом серед багатьох претендентів!) нову сім’ю, де Пікассо й Пабло разом житимуть. До нового дому песики поїдуть, коли Пікассо остаточно одужає і пройде всі необхідні обстеження і процедури.

Як раніше повідомляв “Український простір“, котик, якого знайшли на смітнику, став найкрасивішим котом Хорватії за підсумками 2016 року.

Євген Шкодун

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Leave a Comment