Зоря громить Дніпро

Підопічні Юрія Вернидуба вдома на рідному полі розгромили гостей із Дніпропетровська.

[adsense_id=”1″]

Матч обидві команди розпочали досить активно, багато атакували. Було видно, що команди серйозно налаштовані на матч. Ближче до середини тайму ініціативу перехопили гості, і вже вони диктували правила на полі. Господарі грамотно оборонялися і час від часу їм вдавалося втікати в гострі контратаки. Дніпряни шукали підступи до воріт луганчан, Коноплянка декілька раз пробивав гостро по воротах, але Сантіні був на місці. Не йшли навіси і у Ротаня. З навісами Руслана легко справлялися оборонці Зорі. Перший тайм підходив до завершення і команди під кінець обмінялися хорошими ударами. Спочатку Ліпартія обігравши Канкаву, видав хороший пас на Малишева, який пробив по воротах, але м’яч пройшов повз ворота. А в наступній же атаці дніпряни могли забивати, Федецький віддав м’яч на Жуліано, а той з лінії штрафної пробиває над перекладиною. Більше нічого цікавого у першому таймі не відбулося.

Після перерви гості заграли ще більш агресивно. Активним був Коноплянка на своєму фланзі, але його активність користі не приносила. Дніпро атакував великим силами і лише завдяки зусиллям кіпера господарів, м’яч не побував у воротах. Було видно гол назріває. Так і сталося. Атакував Дніпро, а забиває Зоря. Каменюка навісив м’яч в штрафний майданчик з правого флангу, м’яч прийняв Ліпартія і хотів обіграти двох захисників суперника, але не вдалося, і м’яч відскочив до ніг Даніло, і той на 68-ій хвилині відкриває рахунок − 1:0 Зоря веде. Гол був дійсно несподіваний для гостей і не встигли вони прийти до тями після першого голу, як через декілька хвилин пропускають вдруге. Це Даніло класним ударом у лівий від себе кут робить дубль. 73-тя хвилина і Зоря веде вже 2:0. Після другого пропущеного голу гра у дніпрян розладилася взагалі, а тут ще й вилучення Чеберячка – Евген на підступах до штрафної збиває Болі, і друга жовта картка для футболіста Дніпра у матчі. Стало зрозуміло, Дніпро поїде із Луганська з нічим. І тут луганчани забивають втретє. Каменюка поборовшись із Коноплянкою віддав пас на Болі, і той на 87-ій хвилині забиває третій гол для своєї команди. Матч близився до завершення і тут для дніпрян з’явився шанс відіграти один матч. Арбітр ставить пенальті у ворота Зорі−це Сантіні стрибнув у ноги Селезньову. Сам Євген підійшов пробивати зароблений пенальті, але пробив так , що воротар Зорі без проблем забрав м’яч.

Зоря вдруге в цьому сезоні обігрує дніпропетровців і на зимову паузу іде зоні Ліги Європи, займаючи заслужену 6-ту сходинку.

Стартові склади команд:

Зоря: Сантіні, Ярмаш, Вернидуб, Гордієнко, Каменюка, Малишев (90+2), Грицай, Даніло (83), Ліпартія (71) , Хомченовський, Болі

Запасні: Постранський, Ігнатьєвіч, Білий (90+2), Мягков, Любенович (71), Худзік (83), Ідахор

Дніпро: Бойко, Федецький, Мандзюк, Чеберячко, Стрініч (69), Канкава, Ротань, Селезньов, Жуліано, Коноплянка, Матеус

Запасні: Варцаба, Влад, Гама, Кравченко, Кулаков, Політило, Калінич(69)