Журналісти пішли проти влади

Декілька медіа-організацій та Національна спілка журналістів заявили про вихід зі складу Міжвідомчої робочої групи, що функціонує при Президентові України, через масове побиття громадян, в першу чергу, студентів та журналістів.

 

[adsense_id=”1″]

Про вихід зі складу Міжвідомчої робочої групи окрім Національної спілки журналістів заявили також ГО «Телекритика», Українська асоціація видавців періодичної преси та Інститут масової інформації.

Журналісти висловили своє глибоке обурення численними фактами побиття та насильства проти молоді, медійників та інших мирних мітингувальників з боку правоохоронних органів, в особливості з боку спецвідділу «Беркут». Треба сказати, що за чотири дні від кийків «беркутовців» постраждало близько 40-а представників українських та іноземних засобів масової інформації.

Крім того, медівники відзначають неефективну діяльність Міжвідомчої робочої групи, яка останнім часом тільки піарить владу та замилює очі громадянам. За словами журналістів, у період правління Віктора Федоровича стан свободи слова значно погіршився. Медіа-простір завжди намагались цілеспрямовано очищати від незалежної інформації.

Оскільки влада демонструє свою ворожість до суспільства, журналісти вважають неприйнятним та навіть аморальним вести діалог з «верхівкою». Відновиться він тільки тоді, коди винуватці злочинів проти журналістів будуть покарані, а самі представники влади доведуть свою відданість правам людини та європейським цінностям.

Галина Субота

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір