Завдяки активній роботі президента відновлено історичну справедливість – Україна отримає незалежну православну церкву.

Петро Порошенко, Вселенський патріарх Варфоломій

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив політичний експерт Олексій Голобуцький.

“Прийшов історичний день для всієї України! Сьогодні Вселенський патріарх Варфоломій підписав томос про автокефалію, а вже завтра його урочисто передадуть предстоятелю Епіфанію. Нарешті, через кілька століть, історичну справедливість відновлено, і Україна отримала повну й остаточну незалежність від Москви і її російсько-ефесбешної церкви”, – зазначив блогер.

На його думку, незважаючи на активну критику і безліч “фейків” у соціальних мережах, отримання томосу – одне з найважливіших досягнень України за останні кілька років.

“Це результат, який справді всіх вражає! Як кажуть, собаки гавкають – караван іде. І хоч хто що каже, отримання томосу – це подія, яка об’єднує мільйони людей і дає їм упевненість у завтрашніх перспективах України”, – вважає експерт.

Також, за словами Голобуцького, крім релігійних мотивів, отримання автокефалії – ще й політична перемога Порошенка. Створення незалежної церкви, впевнений Олексій Голобуцький, позбавило Росію одного з найбільш дієвих інструментів пропаганди ідей “русского мира” в Україні.

“Священики, які десятиліттями промивали мізки своїй пастві розповідями про «вставання з колін Росії» і «кровожерних бандерівців», нарешті позбавлені абсолютної влади в нашій країні. Українці давно заслужили нову незалежну українську, і найголовніше – патріотичну православну церкву. І це одне з найбільших досягнень чинного президента, яким він назавжди вписав себе в історію України”, – підсумував Олексій Голобуцький.

Поділитися:
 • 186
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  186
  Shares

Leave a Comment