Авіакатастрофа 17 липня сколихнула весь світ. Тисячі людей вшановували загиблих молитвами, квітами, іграшками для загиблих дітей, яких на борту було близько дев’яноста. І саме в цей час, коли весь світ був у жалобі, деякі люди заробляли гроші на цьому страшному горі.

Сепаратисти… Скільки вони вже всього «хорошого» зробили для нашої країни! Вбивства, катування, пограбування, руйнації. Але ні, цього всього було мало, ось вам іще! Нещодавно після падіння Boeing-777 авіакомпанії Malaysian Airlines у соціальних мережах з’явилися фото людей, які збирають речі загиблих для себе. Ця інформація тривалий час не була підтверджена, але таки знайшлися докази. Адже, як повідомляють родичі пасажирів, при намаганні зателефонувати на номери своїх загиблих рідних чи знайомих, хтось завжди бере трубку, що свідчить про те, що люди забрали чи собі, чи на продаж ті телефони. Також на базарах Тореза з’являються особисті речі загиблих, які просто продаються і, як було повідомлено, з карток загиблих вже кілька разів намагалися зняти гроші. Є також фото, де невідомі знімають з трупів золото, навряд чи для здавання до правоохоронних органів. Як заявляють спостерігачі ОБСЄ, що зараз перебувають на місці катастрофи, місцеві жителі тягнуть по домівках усе, що залишилося: телефони, біжутерію, валізи, одяг, взуття.

02_shkura_from_downbass

Тож не дивно, що нещодавно одна сепаратистка Катерина Пархоменко виклала в соціальну мережу фото, на яких вона була нафарбована тушшю для вій з того самого «Боїнга»! Підписала панянка фото таким коментарем: «Туш з Амстердама, точніше – з поля. Ну, ви зрозуміли». І справді зрозуміли всі. Більшість коментарів було на кшталт: «Як так можна, ви ж люди», але також були запитання: «Звідки ж ти дістала її?». На це наша героїня відповіла: «Підігнав знайомий мародер». Повідомила що всякого добра там ще вистачає, і речей, і одягу! Також Катерина сказала, що вона сепаратистка і ненавидить все українське. Тож, ось вся сутність теперішніх донбасців. Народ, який розграбовує все, що бачить. Можна привітати Катерину зі зростанням популярності!

Юлія Кирда

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment