З’явилася петиція з вимогою закрити Інститут національної пам’яті

Автор петиції назвав ІНП установою, «що займається ідеологічним обслуговуванням поточних українських політичних еліт» і приписав те, до чого інститут не має стосунку.

На офіційному веб-сайті Президента України оприлюднено петицію № 22/033491-еп з вимогою закрити Інститут національної пам’яті.

Петиція щодо закриття Інституту національної пам’яті у зв’язку з антинародною діяльністю цієї установи

Автор (ініціатор): Болячко Максим Анатолійович
Дата оприлюднення: 03 лютого 2017

Інститут національної пам’яті – установа, що займається ідеологічним обслуговуванням поточних українських політичних еліт. У випадках урізання соціальної сфери та загального погіршення становища більшості працюючих громадян України, Інститут піднімає питання мови, спекулює на історичній пам’яті, займається ідеологічним фетишизмом, що не має жодних позитивних наслідків для пересічного громадянина. Всю діяльність Інститут проводить за рахунок державного бюджету – коштів, що могли б піти в більш доцільне русло, аніж на легітимацію правлячого класу.

Інститут національної пам’яті займається відверто антинародною діяльністю, а саме – пропонує зменшити кількість вихідних днів для працюючих українців (законопроект “Про державні свята в Україні”). Нагадаємо, що праця в Україні є найнедооціненішою в Європі, а високий рівень соціальної нерівності помітно неозброєним оком, а, одже, українці несправедливо працюють більше і отримують менше ніж мали б.

Законопроект “Про державні свята в Україні”, розроблений Інститутом Нацпам’яті, позбавляє статусу державного свята День солідарності трудящих (відмічається на державному рівні в таких країнах як Франція, Іспанія, Італія, Бельгія тощо) та Міжнародний день боротьби за права жінок. Нагадаємо, що жінки становлять половину населення України, а трудящі – її беззаперечну більшість. Інститут національної пам’яті, таким чином, здійснює діяльність, спрямовану проти більшої частини населення країни.

Підписанти даної петиції у зв’язку з вищеописаними фактами, а також через загальне нецільове використання фінансових ресурсів Інститутом національної пам’яті, вимагають закриття цієї установи, а виділенні гроші на утримання Інституту перерозподілити на потреби соціальної сфери.

Голова ІНП Володимир В’ятрович на своїй сторінці в мережі Фейсбук прокоментував петицію стримано: «”… за антинародну діяльність” – майже як в 1937.»

Як свідчить знайдена у вільному доступі в мережі інформація, ініціатор петиції Болячко Максим Анатолієвич – «журналіст-райтер, PR-технолог», 1986 року народження, з міста Хмельницького.

Скріншот з сайту www.work.ua

З його власних слів, свого часу працював з такими поважними політсилами, як партії «УДАР» і «Фронт змін», виконуючи роботу журналіста й PR-технолога. Незакінчена вища освіта педагогічного спрямування (3 роки 5 місяців). Експерт з російської та української мов (це можна побачити вже з самого тексту петиції). Як зізнається автор петиції, він

Крайне трудолюбив, легко обучаем, всегда могу найти общий язык с любым клиентом, обладаю умением оригинально и творчески разрешать поставленные задачи, основателен и педантичен там где это необходимо, покладист, уравновешен, стрессоустойчив.

Інститут національної пам’яті останнім часом знову зазнав критики через проект, яким пропонується скасувати вихідні дні в деякі свята, що походять з радянської доби, і запровадити вихідні на свята патріотичного спрямування.

Як раніше повідомляв «Український простір», кияни подали до КМДА петицію з проханням визнати столичних котів частиною екосистеми міста Києва й вжити заходів до забезпечення їм нормальних умов життя.

Євген Шкодун

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір