У Вітебському університеті посаду завідувача кафедри отримала палка захисниця “русского міра”, яку з ганьбою звільнили в Києві.

Кафедру іноземних мов Вітебського державного університету очолила сумнозвісна Ірина Зайцева, повідомляє “Наша ніва“.

Там пані Зайцева вже відзначилася: провела семінар до Дня рідної мови. Правда, рідною мовою чомусь значиться російська.

Зайцева народилася в Мурманській області Росії, разом з батьками переїхала до Луганська, кандидатську й докторську дисертації захищала в Москві. Була функціонером “Луганського обласного Російського центру”, очолювала Українсько-російський союз, співпрацювала з “Російським блоком” і “Російським рухом”.

Її помітили в Партії регіонів, від якої пані потрапила в обласну раду, де вимагала від депутатів виступати винятково російською.

У своїй науковій діяльності Зайцева відзначилася тим, що на посаді завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Луганського університету культури й мистецтв перевела викладання історії України й історії української культури на російську мову й запропонувала філологам викладати українську мову по-російськи, залишивши українськими тільки приклади.

Була Зайцева заступником міністра освіти України за Табачника.

Працювала в Українському центрі контролю якості освіти, звідки її звільнили за грубе порушення трудової дисципліни.

Зайцева відкрито називала себе захисницею “русского міра” й російської мови.

За підтримку сепаратизму й схвалення окупації Криму після колективного листа з сотнями підписів Зайцеву з ганьбою звільнили з київського університету.

“Але чому вона поїхала в Білорусь, а не залишилася в Луганську, де водить дружбу з лідерами сепаратистської адміністрації? – питається автор матеріалу в білоруському виданні. – Чи це вимушений життєвий крок, чи переїзд з конкретними прихованими цілями щодо боротьби з білоруською культурою за «луганською схемою»? І чому особистість з такою одіозною біографією поселили у Вітебську, та ще й дали керівну посаду?”

Поділитися:
 • 45
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  45
  Shares

Leave a Comment