Южненський Хімік поступився німецькому Дрезднеру

У першому матчі Кубка ЄКВ волейболістки не зуміли переграти своїх суперниць із Німеччини.

[adsense_id=”1″]

Після тріумфального виходу до челендж-раунду Кубка ЄКВ, нашим волейболісткам в суперники дісталася грізна німецька волейбольна команда Дрезднер. До початку матчу всі називали фаворитами саме німкень, як не як команда з великим досвідом виступів у Євро кубках. З самого початку матчу було видно, що обидві команди серйозно налаштовані на поєдинок.

Матч розпочався. Южненські волейболістки понеслися вперед, було видно запал у очах і настрій на поєдинок. Вони взяли гру під свій контроль і перший сет провели просто блискуче – 25:18 за нашими волейболістками.

Другий сет розпочався за ініціативи гостей. Після невдалих дій у першому сеті, німкені почали діяти більш злагоджено і обдумано і це дало результат- другий сет вони зуміли виграти з невеликою перевагою 21:25.

І за рівного рахунку команди вийшли на третій сет. З початку третього сету невеличку перевагу мали українки, але заключній частині сету німкені легко нівелювали відставання від суперників, і кінцевому результаті зуміли виграти сет – 22:25 за німкенями.

На четвертий і як виявилося заключний сет волейболістки з Южного вийшли у підвішеному стані. Виграючи по ходу зустрічі, вони програли два сети підряд і це вплинуло на результат заключної партії. Четвертий сет став справжнім розчаруванням. Нашим дівчатам нічого не вдавалося, не було видно командної командної гри, конструктиву у діях наших дівчат. Під кінець сету, щоб хоча б якось змінити події на полі тренер вдався до ряду замін, і це мало не дало результат. Дівчата змогли трохи стабілізувати гру, і підібратися до суперниць. Але як виявилося, на кінцевий результат це вже не вплинуло- німкені дотиснули українок і з рахунком 20:25 святкували вікторію.

Заслужена перемога Дрезднеру, і до домашнього матчу-відповіді, німецька команда підходитиме у хорошому ігровому тонусі і з комфортною перевагою у рахунку.

Слід відзначити і вболівальників, яких на трибунах місцевого ФСК Олімп було понад 1600. Новий рекорд відвідуваності матчів Хіміка було встановлено у цей день. Весь матч вболівальники підтримували своїх улюбленців і до кінця вірять у них.