Влада часто використовує конфлікт на Донбасі, щоб обґрунтувати неефективну політику або її відсутність.

“Те, що нині Україна незалежна, свідчить про нашу рішучість”, – наголошує колишній президент України у виданні Rzeczpospolita.

Колишній президент України наголошує, що однією з найважливіших проблем України є те, що недержавні організації не мають можливості спостерігати за діяльністю влади. Безлічі постулатів з виборів не реалізовано, і це стосується не лише нинішньої команди, але також і тих, хто був при владі раніше – каже Ющенко.

За його словами, в парламенті потрібні якісні зміни. Молода генерація, яка виникла під час останнього Майдану, не зуміла впровадити до парламенту власної сили, тому її лідерів увібрали політичні динозаври – каже екс-президент.

Віктор Ющенко наголошує, що держава не повинна втручатися в економіку, що олігархізація української економіки позбавляє українців не лише економічних, але й соціальних перспектив. У розмові з журналістом видання Rzeczpospolita, колишній президент України говорить теж про корупцію, війну на Донбасі та українсько-польські взаємовідносини.

“У нас із Польщею були складні відносини, але ми розпочали діалог, і в 2003 році дійшли до порозуміння. Сейм і Верховна Рада взаємно перепросили за ці події від імені всіх поляків та українців. Здавалося, ми поставили крапку. В останні роки у Польщі зроблено спроби переглянути вже укладені угоди, і мені це не подобається. Українців називають винними в геноциді. Я ніколи не прийму цього”, – наголошує Віктор Ющенко.

Колишній президент нагадує у виданні Rzeczpospolita, що в ХХ столітті Україна шість разів проголошувала незалежність і п’ять разів її втрачала.

“Те, що нині Україна незалежна, свідчить про нашу рішучість”, – каже колишній президент України.

Поділитися:
 • 18
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  18
  Shares

Leave a Comment