YouTube’ський кінофестиваль

YourFilm

Інтернет-новини:  YouTube спільно зі Scott Free London, Венеціанським кінофестивалем та Emirates розпочинає міжнародний конкурс “Твоє кіно”.

 

Мета конкурсу – знайти талановитих кінематографістів і познайомити їх з широкою аудиторією. Переможець конкурсу отримає від YouTube грант на 500 тисяч доларів для створення нового фільму.

 

Умови конкурсу: починаючи з 2 лютого учасники мають надіслати на сторінку конкурсу youtube.com/yourfilmfestival свої відеоісторії тривалістю до 15 хвилин. Вік учасників – не молодші 18 років. Організатори вітають усі стилі й жанри: це може бути короткометражний, анімаційний, документальний фільм, епізод веб-серіалу, пілотна серія ТВ-проекту тощо. Відео повинно мати сюжет і бути створено не раніше 1 січня 2010 року.

 

До червня 2012 року команда Scott Free London визначить 50 півфіналістів, відібравши найкращі відео з надісланих на конкурс. З числа півфіналістів спільнота YouTube відкритим голосуванням обере 10 робіт – учасників фіналу. Їх буде показано на Венеціанському кінофестивалі у серпні 2012 року.

 

 

Переможця конкурсу, котрий отримає грант, визначить журі. Автор найкращого відео конкурсу продовжить роботу з компанією Scott Free London над створенням нового фільму.

За матеріалами Офіційного блогу Google

  

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір