Віце-президент Європейської Комісії Франс Тіммерманс закликав усі країни Євросоюзу підтримати ЄК у її суперечці з польською владною партією.

Про це повідомляє польське видання wpolityce.pl.

За інформацією порталу, Тіммерманс на зустрічі з журналістами за підсумками другого дня Мюнхенської конференції з безпеки сказав, що всі країни Євросоюзу, крім Німеччини, мають підтримати Єврокомісію.

Претензії ЄК до Польщі і її владної партії полягають у тому, що над Віслою, буцімто, немає верховенства права, в той час як Європа – це рівність усіх перед законом.

До конфлікту між Тіммермансом і міністром закордонних справ Польщі Вітольдом Вищиковським дійшло під час панельної дискусії про майбутнє ЄС, яка відбувалася у рамках конференції. На закид щодо недостатнього дотримання законності польський міністр досить різко сказав Тіммермансові: “Дозвольте нам дотримуватися нашої конституції, а не вашого уявлення про неї, добре?»

Слід зазначити, що вже тривалий час після приходу до влади в Польщі партії «Право і справедливість» з Європи лунає критика у бік Польщі за звуження людських прав і особливо за відмову приймати до себе біженців. Зараз очевидно, що Єврокомісія спробує залучити на свій бік інші країни ЄС і далі тиснути на Польщу.

Під час проведення Мюнхенської конференції з безпеки з різкими заявами щодо Росії виступив віце-президент США Майкл Пенс. Його виступ ви можете подивитися на нашому каналі.

Тим часом міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров заявив, що РФ не скасує санкцій проти ЄС до повного виконання мінських домовленостей, чим насмішив не лише учасників конференції, а й світову спільноту.

Євген Шкодун

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Leave a Comment