Янукович переміг

У столиці на Майдані Незалежності Конгрес українських націоналістів (КУН) організував конкурс на звання “Антигерой року”, повідомляє агенція УНН.

[adsense_id=”1″]

Серед присутніх на головній площі країни поширили питальники, де всі охочі мали висловити свою думку щодо претендентів на це “високе” звання. Чиновники й посадовці розташовувалися за рейтингом.

У номінації “Той, що продає Україну” впевнену перемогу здобув Віктор Янукович. Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко став “Поліцаєм року”. Партія регіонів очолила антирейтинг політичних сил.

Наразі організатори розробляють не лише новий конкурс, а й думають про те, як саме публічно вручити переможцям заслужені нагороди, і так, щоб про це стало відомо і в Україні, і за кордоном.

Треба зазначити, що досить “почесні” місця посідають і опозиційні лідери та політичні сили, що ілюструє ставлення “простого українця” до політиків узагалі, незалежно від кольору та ідеологічної спрямованості. Якщо сказати простіше, українці не надто вірять будь-кому з політиків та не люблять партії.

Наш кореспондент повідомляє, що зараз на Майдані незалежності перебуває понад п’ять тисяч людей, кількість їхня зростає і цілком можливо, що до півдня сягне десяти тисяч – числа мітингувальників, що було зафіксовано 5 та 6 січня.

Степан Сердюк

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір