Яких україномовних блогів не варто робити

Не так давно читав в одного досить відомого в наших інтернетах автора статтю про типи блогів, яких не варто заводити україномовним блогерам. З огляду на останні події маю нові зауваження.

 

 

Так, раніше українська блогосфера, на відміну від російської, мала душу. У нас все було набагато тісніше, ближче одне до одного, більш авторське, більш людяне.

 

Зараз українська блогосфера стає все більш подібною до російської – та ж переважна тематика блогів, ті ж новини, ті ж прийоми. Власне, значна частина матеріалів є перекладеними з російської, і в цьому я з автором прочитаного мною не можу не погодитись.

 

Та зважаючи на ті процеси, що відбуваються в країні – маю на увазі, в першу чергу, мовні протистояння – вважаю, що претензії до якості чи змісту матеріалів зараз вже не є настільки актуальними, як раніше.

 

Я – за те, аби україномовні матеріали були найякіснішими, найунікальнішими, найрідкіснішими, і взагалі – аби кожна україномовна публікація була сенсацією у світовому медіа-просторі. Та навіть незважаючи на те, що цього наразі немає, зараз кожен матеріал українською мовою є важливим і корисним. Нехай вони перекладені, нехай там пишуть про СЕО і від них складається враження г*-блогів. Хай. Кількість з часом переросте у якість, це закономірний процес. Тим часом, кількість україномовного контенту, яка постійно й невпинно зростатиме, поступово підтягне до себе й споживачів того контенту.

 

Кожне українське слово, сказане на вулиці, в магазині, написане в блозі чи на форумі – корисне. Говоріть і пишіть українською. Іншого шляху немає.

 

Ну й на закінчення – таке:

 

 

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір