Як вибрати пральну машину

Ми вже далеко не ті люди, якими були наші бабусі й дідусі, ми не можемо жити без техніки, зокрема – без пральних машин. Нам важко й незручно прати руками, не дай бог – йти до річки чи ставка 🙂 Нам потрібні пралки.

 


 

Що треба враховувати при придбанні пральної машини?

 

Влітку здебільшого прати доводиться частіше – через роботу на дачі, пікніки, спортивні ігри, та й просто – через, вибачте, пітніння. Звісно, хочеться більше відпочивати й менше витрачати часу на дурну роботу штибу прання. Тож пральна машина – саме той прилад, який купується найчастіше з категорії “велика побутова техніка”. Пральна машина автоматичного типу так полегшує життя, що одразу розумієш, наскільки сутужно було жити без тієї самої машинки.

 

Купити машину для прання нескладно, не так вже й дорого, та слід продумати декілька деталей, щоб потім не звинувачувати себе у невдалому виборі такої важливої речі.

 

Подумайте про таке

 

Тип завантаження

 

Сучасні пральні машини мають або фронтальне (люк на лицьовому боці машини), або горизонтальне завантаження (згори). Побачити, який це має вигляд, можна ось тут http://bsp.org.ua/catalog/category/46/products.html. Машини з горизонтальним завантаженням декому можуть здаватися надійнішими. Теоретично це має підстави, бо “горизонталки” мають два амортизатори вісі, тоді як “фронтальні” машини – один. Втім, на практиці не підтверджується, що машини з фронтальним завантаженням – менш надійні, ніж із горизонтальним. Можна враховувати лише зручність від того, що для завантаження “горизонталки” не доведеться нахилятися до люка. “Горизонталки” здебільшого дорожчі.

Обсяг завантаження

 

Перед придбанням машини оцініть: скільки приблизно білизни ви перете за один раз? Автоматична пральна машина – не найекономніший прилад, тож прати щодня не буде найкращим рішенням. Виберіть таку машину, яка за одне прання покриватиме ваші потреби. Машини стандартного розміру – більш місткі, в них можна завантажити від 5 до 8 кг білизни. А ось компактні – вузькі – машини призначені для разового завантаження від 3,5 до 4 кг.

 

Кількість обертів двигуна

 

Це – досить важливий фактор, бо він впливає на якість віджиму випраної білизни. Найоптимальнішою вважається швидкість 800-1000 об/хв. Втім, для делікатного прання треба мати також в запасі і 400, й 600 обертів.

 

Режими прання

 

Сучасні машини мають автоматичні програми для прання, де вже встановлено вагу білизни, температуру, час прання тощо. В більшості випадків для користувача є дві-три найзручніших програм, якими постійно користуються. Тож великої кількості їх і не потрібно.

 


 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір