Як створити сайт

Для багатьох користувачів Інтернету рано чи пізно важливим стає запитання: як створити сайт? Для цього потрібні певні знання, вміння, досвід. Саме впевненість у відсутності потрібних навичок спиняє багатьох у прагненні створити власний сайт (блог).

Насправді це не так важко. У мережі зараз повно статей, порадників, спеціальних курсів, вивчення яких допоможе недосвідченому веб-майстру зробити свій сайт від самого початку.

Можу сказати, що за роки користування мережею я вже здобув певних знань щодо створення сайтів і блогів, перепробував купу усіляких сервісів, і маю певне моральне право і зі свого боку давати якісь поради.

Найлегшим способом створення власного сайту/блогу стане, звичайно, використання безкоштовних блогових платформ, яких наразі існує велика кількість. Це, насамперед, такі сервіси, як Blogger.com (блого-платформа від Інтернет-гіганта Google), WordPress.com (один з найпопулярніших у світі сервісів ведення блогів, на двигунці WordPress працює і сайт “Український простір”), Posterous.com, звичайно, LiveJournal.com. Кожен з цих ресурсів дасть вам змогу зробити достатньо просто свій власний мережевий щоденник, що називається “блог”.

Переваги та недоліки безкоштовних сервісів ми з вами обговоримо іншим разом (якщо це буде комусь цікаво, адже на цю тему вже написано океан інформації).

А зараз зачепимо іншу тему – створення автономного (як кажуть у західній блогосфері – стенд-елоун) блогу з власним доменним іменем та хостингом. Тобто, це, фактично, власний самостійний сайт – чому й присвячений цей пост. Причому, створення цього сайту має бути якнайменш проблемним для початківця.

Можу вам сказати, що свого часу я прийшов до думки, що для того, аби самому створити сайт, необов’язково навіть щось розуміти у таких речах, як html, css, чи (боронь Боже!) php. Чому? Тому, що є компанії, які надають користувачам готові до використання майданчики, де все, що вам потрібно – це придумати і зареєструвати доменне ім’я для свого сайту, вибрати тарифний план для хостингу, та оплатити цей самий хостинг. Далі ви налаштовуєте дизайн для свого сайту (шаблони та теми для сайтів бувають як безкоштовні – для загального користування, так і платні – більш екслюзивні, з обмеженим колом користувачів). І все, що вам після цього залишається – писати якісні тексти, знімати фото- чи відеоматеріали, і розміщувати усе це на своєму сайті.

Якщо ви спитаєте моєї поради – де знайти таку компанію, що надасть вже готовий до роботи сайт, то я із задоволенням вам відповім. Особисто я раджу користуватись послугами таких хостерів, як hostenko.com та wphost.me. Послугами цих компаній користуюсь я сам, і можу засвідчити, що вони надають якісний і надійний сервіс за цілком помірну платню.

Отже – вперед, до вашого нового сайту!

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір