Як написати статтю-продукт

Продукт – це цілком завершена одиниця товару, призначена для комерційного використання. У нашому випадку продуктом вважаємо кожну вашу текстову публікацію – це комерційний продукт: хоч він і не продається, але призначений для використання з комерційною метою.

Кожна стаття має приводити на сайт відвідувачів, відтак, має заробляти для власника сайту гроші – відвідувач клікає на рекламу, купує товари й послуги з партнерки тощо. Чому якісні статті корисні для просування сайту – можете почитати тут.

Як і будь-який якісний (!) продукт, стаття повинна бути повною, закінченою, я сказав би навіть – довершеною – з відповідними унікальними ілюстраціями, аудіо- й відеоматеріалами, зрозумілою структурою. Цілком закономірно, стаття повинна бути гарно написана – красивою мовою, без суржику, діалектизмів, зайвих маловідомих слів чи специфічних термінів. Про мову статей ми ще згодом поговоримо окремо.

Дуже важливо, щоб кожна стаття мала не лише “красу”, а й користь для відвідувачів. Тобто – стаття має давати читачеві відповіді на певні питання, які його цікавлять, або показувати шляхи виходу з певних важких ситуацій. Така стаття не лише популярна у гостей сайту, а й викликає в них бажання поділитися лінком з друзями й знайомими – треба розказувати, для чого це потрібно вам, власникові сайту? Ваше завдання – дати відвідувачам у кожній статті панацею від якоїсь проблеми.

Саме такі статті й є продуктом – у повному значення цього слова, адже вони мають цінність для споживача. Якщо ви знайдете можливість виробляти 2-3-4 якісних продукти щодня, то ваш сайт протягом року стане дуже непоганим джерелом прибутку для вас. Вже через рік ви матимете сайт з 730-1095-1460 якісними статтями-продуктами, кожна з яких може приводити на сайт щонайменше по 1 відвідувачеві на день. Таким чином, вже через рік ваш сайт матиме щодня 700-1500 відвідувачів, що можна конвертувати у заробіток, еквівалентний 400-500 у.о. на місяць. Особливо, якщо ви грамотно підійдете до вибору партнерок для сайту.

Тобто: рік серйозної роботи над власним сайтом – і ви маєте можливість вийти на непоганий заробіток, для якого не треба розвантажувати вагони чи продавати курячі стегенця на базарі. Тож писати великі якісні статті, з практичною цінністю й користю – у ваших інтересах.

Звісно, немає гарантії, що у вас одразу виходитимуть статті “на 100%”. Практика свідчить, що для того, аби написати відмінну статтю, треба тренуватися, писати багато й різноманітно. Щоразу робити все максимально, і це поступово покращуватиме ваші знання, вміння, здібності. Щоразу треба прагнути перевершити себе, зробити принаймні краще, ніж було минулого разу. Якомога краще. Настільки краще, наскільки ви взагалі здатні. Як мотивувати себе до такої роботи – можете почитати ось тут.

Для цього треба багато працювати. Це правда. Але – не все так страшно.

Як писати по 2-4 статті-продукти на добу?

Ви скажете: “А що тут такого? Це не складно”. Справді, хіба важко набити на клавіатурі 10-20 тис. знаків? Начебто – все просто. Але – це просто одного разу, або двічі. А ось робити це щодня… Це вже важче.

Для кращої адаптації до такої роботи спробуйте писати свої “мегастатті” кількома підходами. Тобто:

  • підготуйте чорновики для 2 чи навіть 4 статей;
  • підшукайте ілюстративний матеріал, аудіо, відео для статей;
  • унікалізуйте картинки (2-3 на велику статтю буде достатньо);

Шукати картинки й відео можна замість тих справ, які “жеруть” ваш час – вештання соцмережами, читання тупих новин, блукання розважальними сайтами.

Робіть перерви у написанні: вийдіть на прогулянку, поробіть хатні справи, помалюйте, попийте чаю.

Після перерви беріться за редагування чорнових варіантів статей і перетворення їх на продукти.

Раджу після того, як стаття буде, на вашу думку, готова, зробити ще одну перерву. А потім, свіжим оком перечитати ще раз – що ж у вас вийшло. Якщо ви бачите, що текст не дотягує до того, що задумали – доведеться ще попрацювати. Як ось я зараз…

Маєте запитання?

Із величезним задоволенням відповім на будь-які з них – пишіть у коментарях. Па-па!

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір