ЄС висловився просто: “ЯНК ПНХ!”

Українським чиновникам на чолі з Президентом України Віктором Януковичем доведеться їздити лише у Білорусь та Росію, якщо не буде покарано винних у звірячому побитті протестувальників 30 листопада під час витіснення мирної акції протесту з Майдану Незалежності в Києві.

 

[adsense_id=”1″]

Європейський Союз повідомив про намір заборонити для причетних до цієї події українських чиновників в’їзд на територію країн – членів ЄС, оголосив голова Комітету закордонних справ Європейського парламенту Елмар Брок.

“Янукович має докласти всіх зусиль, аби покарати винних у побитті. У кожнім разі агресію має бути покарано. Якщо цього не буде зроблено – усі, хто має стосунок до діяльності правоохоронних органів у тих подіях, утратять можливість приїхати до жодної з країн ЄС”, – заявив політик. “Наша позиція: до ЄС має їхати молодь, а не бандити”, – наголосив він.

Нагадаємо, петицію про необхідність санкцій щодо Віктора Януковича та членів уряду України розглядає адміністрація президента США Барака Обами. Також відомо, що ЄС може значно розширити перелік українських чиновників та політиків, яким буде заборонено в’їзд на територію ЄС.

Степан Сердюк
за матеріалами УНІАН

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір