Вулицю в Москві назвуть на честь «подвигу українського підрозділу “Беркут”»

Депутати Пресненського муніципалітету Москви висунули ініціативу щодо присвоєння одній із московських вулиць імені «Подвигу підрозділу “Беркут” та ВВ України», вчиненого згаданими формуваннями в Києві під час силового розгону Євромайдану.

 

[adsense_id=”1″]

Таку заяву опублікувала прес-служба Громадської коаліції захисту Москви. Ініціаторами цієї пропозиції виступили депутат і координатор Коаліції Єлєна Ткачь та депутати від КПРФ Єлєна Кравчєнко і Маріна Богомолова. Вони пропонують перейменувати частину Кудрінського провулка на Вулицю Подвигу підрозділу “Беркут” та Внутрішніх військ України. Також одну з площ у тому ж районі планують назвати Площею Подвигу підрозділу “Беркут” та Внутрішніх військ України та встановити там відповідний пам’ятний знак.

Ініціатива наших братів, чи то пак – сестер пов’язана з подіями у Києві, коли бійці спецпідрозділу МВС “Беркут” та Внутрішніх військ МВС України завадили протестантам захопити Адміністрацію Президента України, жорстоко побивши учасників акції. Московські депутати вважають, що ці перейменування дадуть змогу гідно вшанувати “подвиг” правоохоронців “братньої” України і продемонструє небайдужість москвичів до ситуації у сусідів. Також депутати наголошують, що за необхідності брати-росіяни готові у будь-яку мить надати допомогу українському народові у придушенні масових заворушень.

Питання про перейменування розглянуть у районній думі вже 19 грудня, а далі ініціатива надійде до Комісії з перейменувань московської міської влади.

Що ж, варто відзначити, що вже вкотре те, що в Україні вважається злочином, наші “брати і сестри” називають подвигом…

P.S. Оскільки нас уже звинуватили у розповсюдженні брехні та фейкових новин, подаємо докази того, що наведена інформація – правдива:

11111

Повідомлення ініціатора проекту Єлєни Ткачь.

 

222222

Сторінка Єлєни Ткачь на офіційному сайті муніципалітету,
що доводить: вказана особа – справді депутат цього району.

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір