У Києві та Львові встановили справжні революційні ялинки

Нарешті на зміну «йолці» прийшла справжня ялинка. 14-метрову зелену красуню привезли на головний Євромайдан країни в Києві 19 грудня.

 

[adsense_id=”1″]

Ця ялинка – цілком «легальна», має всі необхідні документи. Активісти не розповідають, хто саме і скільки грошей витратив на новорічне дерево. Вже до вечора мітингувальники встигли виготовити залізний каркас для ялинки, встановити її, прикрасити різноманітними іграшками та відсвяткувати посмішками і обіймами день Святого Миколая. Також активісти Євромайдану подарували радість дітям-сиротам: студенти вишів Львова ти Києва привезли дітлахам фрукти та солодощі. Подарунки-привітання приурочили до свята Миколая.

Революційну зелену красуню 19 грудня прикрасили і у Львові. Традиційно ялинку встановили перед Львівською оперою.

Разом із різдвяними та новорічними іграшками цього року ялинку прикрасили тризубами та зірками Євросоюзу. 18-метрове новорічне дерево привезли з селища Східниця. Міська скарбниця витратила на деревце 2,7 тис. грн.

Ялинку прикрасили також 250 іграшок ручної роботи учнів школи імені Новацького та 300 іграшок яворівських майстрів.

Як зазначив львівський міський голова Андрій Садовий: «Діти можуть прикрашати ялинку своїми іграшками. Ялинка належить усім дітлахам міста, на неї ніхто не має монополії». В цілому на ялинці можна побачити 850 різноманітних прикрас та іграшок, а 40 синьо-жовтих вогників надають ялинці ще патріотичнішого духу та роблять її символом солідарності львів’ян із Євромайданом.

Галина Субота

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір