“Нова пошта” передає сепаратистам посилки для українських військових, – ЗМІ

На складі “Нової пошти” у місті Сєвєродонецьку персонал компанії передав сепаратистам відправлення, призначені для військових частин та українських військових, що беруть участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, повідомляє 24tv.ua з посиланням на видання “Сегодня в Северодонецке”.

У посилках були досить цінні і дорогі речі, вкрай потрібні українській армії: обмундирування, бронежилети та інше.

У виданні зазначили, що ще в квітні цього року жителі Сєвєродонецька зверталися до місцевої прокуратури із заявами про те, що “Нова пошта” перевозить вантажі для сепаратистів. У тому числі, в цих заявах стверджувалося, що таким чином сепаратистам в Сєвєродонецьк доставлялися вантажі з Криму.

Заяви місцевих жителів були залишені без розгляду.

Нагадаємо, що нещодавно ми порушували питання про відмову компанії “Нова пошта” перевозити державну символіку України . Спершу компанія підтвердила, що така заборона існує, потім спробувала заперечити свої ж слова. зараз на запити журналістів компанія не реагує. Ми звернулися до народних депутатів України з проханням підготувати депутатські запити до керівництва компанії, а в разі відмови надати пояснення – просити прокуратуру провести розслідування діяльності цього підприємства, яке явно грає на боці сепаратистів.

Ми розуміємо, що нас знову звинуватять у тому, що ми буцімто працюємо на конкурентів “Нової пошти”. Але ось вам, шановні читачі, докази того, що посилки для українських бійців отримали сепаратисти. Робіть висновки.

Олег Верешковський
wereshol@gmail.com

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір