Від мобільного Інтернету українці відмовляються через ціну

інтернет
Зображення - internetua.com

Інтернет-новини: Близько 16% українців користуються мобільним інтернетом – свідчать результати дослідження ConsumerLab від Ericsson.

 

За допомогою мобільного телефону, ноутбука, смартфона та планшета у мережу виходить 14% мешканців України, у той час, як широкосмуговий доступ за допомогою стаціонарного домашнього ПК популярний у 2% населення. Дослідники очікують, що мобільний Інтернет продовжить своє зростання в містах України.

 

Серед людей, що не використовують сьогодні мобільний Інтернет, 14% дуже зацікавлені в його використанні у найближчому майбутньому.

 

Майже половина респондентів використовує виключно мобільний доступ до мережі Інтернет, тоді як друга половина використовує мобільне з’єднання як доповнення до фіксованого високошвидкісного доступу (мій варіант).

 

На даний час мобільний доступ часто використовується людьми, у яких вже є опції для виходу в мережу. Більше 2/3 респондентів використовують мобільний Інтернет щодня, а більше 90% – щотижня.

 

Дослідники відзначають, що значення мобільного широкосмугового доступу стрімко зростає, тому що люди хочуть мати доступ до Інтернету у будь-якому місці та в будь-який час. Переважаючими пристроями для мобільного доступу в Інтернет у містах Україна сьогодні є смартфон (51%) та ноутбук (41%).

 

Що заважає розповсюдженню мобільного Інтернету

19% респондентів зазначили, що основною перешкодою для підключення мобільного Інтернету є його вартість.

 

Другою перешкодою є відсутність у населення необхідних пристроїв – ноутбука або смартфона (16% і 14% відповідно). Проте, очікується, що кількість придбаних смартфонів, ноутбуків і планшетів виросте вже найближчим часом. Так, купити ноутбук або планшет протягом наступних 6 місяців схильні 13% і 7% респондентів відповідно (а я вже придбав – ноутбук).

 

Третій бар’єр – недостатня поінформованість про мобільний Інтернет. Дуже багато людей не знайомі з цією послугою – технологія досить нова для України, переваги та можливості використання широко не відомі.

proit.com.ua

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір