“Антибандерівська” риторика польського міністра закордонних справ викликала позитивні емоції у публіки в так званих “республіках”.

Кілька добрих слів на його адресу знайшлося і в одного з найулюбленіших коментаторів «новоросской» братви – поляка Давіда Худзеца. Своїми думками він поділився з сайтом novorosinform.org.

“Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський дав зрозуміти, що Республіка Польща більше не буде миритися з бандерівцями на Україні, так це було показано в багатьох ЗМІ. Ця заява подається, немов нова надія, що сьогодні, може завтра Польща вийде з НАТО, подасть Росії руку дружби, і навіть оголосить Україні війну, щоб забрати західні області, які Польщі, в принципі, не потрібні. Для деяких людей Ващиковський відразу став майже героєм”, – каже “журналіст і експерт” Худзец.

Читайте також: Ющенко прочитав полякам лекцію про Бандеру (ВІДЕО)

Незважаючи на значну частку критику як Ващиковського, так і всього уряду “ПіС”, в цілому погіршення польсько-українських відносин у “Новоросії” сприймають з великою надією.

“Сама декларація як така, боротьба проти бандерівців або антипольських дій на Україні звучить багатообіцяюче”, – каже співрозмовник novorosinform.org про гучну заяву Ващиковського з приводу заборони в’їзду в Польщу прославителів Бандери й СС з України.

Читайте також: Типовий німець уявляє типову польку повією або прибиральницею

Тим часом Ващиковський заслужив нові оплески зі сходу: відмовився відвідати львівський музей «Тюрма на Лонцького» через слова його директора, що Польща в 1918 році окупувала Західну Україну. Як уже не раз зазначалося, у своєму ставленні до історичних питань Варшава набагато ближче до Москви, ніж до Києва.

Поділитися:
 • 24
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  24
  Shares

Leave a Comment