В Україні немає лідера, здатного повалити владу – екс-президент Польщі

В Україні немає єдиного лідера і партії, які могли б повалити нинішню владу демократичним шляхом. Про це заявив лідер польської “Солідарності” і колишній президент Лех Валенса в інтерв’ю Rzeczpospolita.

 

[adsense_id=”1″]

“Я не бачу в Україні вождя. Не бачу великого громадського руху, єдиної партії або організації, які могли б повалити владу”, – цитує політика видання.

Валенса зазначив, що в Україні є вибрані на демократичних виборах прем’єр і президент. А мітингувальники не можуть порушувати демократичні принципи, оскільки потім ці принципи будуть порушувати і проти них.

“Україна не може повалити владу демократичним шляхом, тому що навіть дефектна, але все-таки демократія є досягненням цього народу”, – сказав він.

За словами екс-лідера Польщі, зараз в Україні панує хаос. “Якщо Кличко отримає владу на вулиці, також швидко її і втратить. Вулиця його підніме, вулиця його і позбавить (влади). Занадто великий хаос панує в Україні”, – оцінив шанси лідера Удару Віталія Кличка на лідерство Валенса.

За його словами, Україною можна керувати, як на рингу. “Моя симпатія і моє серце з українським народом і за Кличка, але цей народ повинен бути готовий до зміни влади і політики. Не бачу, щоб Кличко був готовий до керування країною. Нехай пройдуть засідання круглого столу, бо має бути діалог і лідери мають бути мудрі. Силою Україну не змінити”, – вважає Валенса.

Нагадаємо, у вівторок, 17 грудня, під час виступу на черговому всеукраїнському віче у Києві на Майдані Незалежності лідер Удару Віталій Кличко викликав Президента України Віктора Януковича на ринг.

В Україні проходять масові акції прихильників євроінтеграції. Вони почалися 21 листопада після оголошення урядом про припинення підготовки Угоди про асоціацію з ЄС, яке планувалося оформити на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. На Майдані Незалежності в Києві проходить безстрокова акція протесту.

За матеріалами Газети по-українськи

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір