В Білорусі вводять заборону на іноземні сайти

Новий білоруський закон

Інтернет-новини: Новий закон у Білорусі значно обмежує доступ до іноземних веб-сайтів і дає право спецслужбам вимагати від інтернет-кафе і клубів надання інформації про відвідувачів “заборонених” сторінок.

 

Закон про покращення використання національного сегменту мережі вступає у дію з 6 січня, і оголошує незаконними електронні торгівельні операції громадян Білорусі через сайти, що знаходяться поза національною доменною зоною .By.

 

Усі компанії та фізичні особи-підприємці мають використовувати лише національний домен для ведення бізнесу, надання послуг та (увага!) обміну електронною поштою. А загалом громадянам Білорусі тепер заборонено здійснювати покупки на Amazon, Apple Store чи eBay, як і на багатьох інших подібних сайтах, що дислокуються за межами Білорусі. Закон також передбачає заборону користування “порнографічними” та (знову увага!) “екстремістськими” сайтами.

 

Громадяни, що будуть звинувачені в порушенні цього закону, а також провайдери та заклади, що надаватимуть доступ до заборонених сайтів, можуть бути покарані штрафом у розмірі до 1 мільйона білоруських рублів (близько $125).

ibnews.com.ua

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір