Збройні Сили Канади надають військову підтримку і зміцнюють потенціал українських військ для підтримки зусиль України у зміцненні суверенітету, безпеки і стабільності.

Про це йдеться у заяві уряду Канади, оприлюдненому на офіційному веб-сайті.

Повідомляється, що міністр оборони Канади Харджит Саджан і міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд оголосили 6 березня про подовження військової тренувальної місії в Україні до кінця березня 2019 року.

“Разом з нашими союзниками і урядом України, збройні сили Канади далі надаватимуть підтримку професійного розвитку й розширення можливостей Збройних сил України через низку навчальних заходів, таких як: підготовка підрозділів; тренування у знешкодженні вибухонебезпечних предметів; навчання військової поліції; медична підготовка; модернізація логістичної системи. Канадські Збройні сили також надаватимуть стратегічну підтримку інституційної реформи оборонного відомства України”, – сказано в заяві.

“Канада непохитна у своїй підтримці України як у сприянні захисту суверенітету України, так і в наданні допомоги Україні для реалізації ключових реформ. Операція UNIFIER – важлива частина нашої багатогранної підтримки України. Вона покращує професійний розвиток Збройних Сил України, що має важливе значення для стримування агресії і створення безпечного простору сталого соціально-економічного розвитку, чого прагне й заслуговує народ України”, – заявила раніше міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

Як повідомляв “Український простір”, група з близько 200 канадських військовослужбовців готова до відбуття в Україну на зміну контингенту, який зараз перебуває в нашій країні.

Володимир Криницький

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 177
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  177
  Shares

Leave a Comment