Український художник отримав Першу премію Міжнародної виставки карикатур у Загребі

Український художник-карикатурист Ігор Лук’янченко став лауреатом Першої премії 22-ї Міжнародної виставки карикатур у Загребі (Хорватія).

Про це інформує Хорватське радіо і телебачення.

Цьогорічна виставка була присвячена темі “Готелі, хостели, апартаменти й кемпінги”, адже Хорватія відома перш за все як туристична країна, морськими курортами якої захоплюються у всій Європі.

На конкурс було подано понад 600 робіт 250 карикатуристів з 55 країн. До фіналу було номіновано 90 робіт. За рішенням журі найкращою карикатурою 22-ї виставки визнано роботу українця Ігоря Лук’янченка.

Карикатуру нашого співвітчизника присвячено наслідкам відпочинку all inclusive – туристи їдуть додому, везучи з собою набиті “безплатними” наїдками черева.

Як ми раніше повідомляли, у столиці відбулася виставка за підсумками 7-го Всеукраїнського конкурсу карикатур “Дискримінація і толерантність в Україні”, де також брав участь Ігор Лук’янченко. Переглянути інші його карикатури можна на сайті УНІАН.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

11 Comments

 1. курорти….як банально!Я знаю Хорватію та Хорватів як НЕЗЛАМНУ НАЦІЮ !
  ЯКА ВСЕ СВОЄ ІСНУВАННЯ БОРОЛАСЯ ЗА СВОБОДУ І ПЕРЕМОГЛА!!!!!!!!
  ІЗАРАЗ БРАТИ-УСТАШІ РАЗОМ З НАШИМИ ГЕПАЮТЬ РАШИСТСЬКИХ ОРДИНЦІВ НА ДОНБАСІ”!
  БО ХОРВАТИ ВДЯЧНІ ТА ВМІЮТЬ ПАМ”ЯТАТИ АСЕ ТЕ ДОБРЕ,ЩО БУЛО ПОМІЖ НАШИМИ НАЦІЯМИ!

   • ЧИТАЙ ІСТОРІЮ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ТА ІСТОРІЮ ХОРВАТСЬКОЇ ВІЙНИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ в 90РОКАХ………..Та і Історію самих Горватів почитай,де і звідки ВОНи пішли і де у яких Князів Київських служили………..
    і про Українську МОВУ у Хорватії теж варто поцікавитися……….

    • По-перше, здається, ми на “ти” не переходили.
     По-друге, ви це пишете фаховому історику.
     По-третє, ви це пишете перекладачеві з хорватської.
     По-четверте, на запитання ви так і не відповіли: що ж було між нашими націями? Не окремо в них і у нас, що комусь здається схожим, а саме “між нашими націями”.

     • Оскільки ви читали історію Другої світової, то маєте знати, що реальний склад УЛ – це 150-200 осіб, з яких половина – не українці. Це точно тягне на “все, що було між нашими націями”?

     • нема коли. спішу на річку!
      але на додачу
      колись на терені України воював Естонський батальйон НАРВА.так той факт для МЕНЕ ТЕЖ Є ФАКТОМ БРАТЕРСЬКИХ СТОСУНКІВ З ЕСТОНЦЯМИ.надіюсь,ВИ розумієте про що я!

     • Дякую,я стараюся знати ВСІХ,хто разом з МОЇМИ воював проти кремлівської гадини………………..

     • За цією логікою, ви вважаєте братами й панство Гітлера, Антонеску й Хорті. Що ж, прапор в руки.

     • зовсім ні,просто Хорвати,Ести,Словаки……………………були як і Українці-БЕЗДЕРЖАВНИМИ АБО ОКУПОВАНИМИ……………….а шлях до свободи різний.Он у Дивізійників він свій а у УПІвців свій…………………….

Comments are closed.