Кубок України: півфіналісти відомі

Три клуби української Прем’єр-ліги і один представник Другої ліги пробилися до півфіналу Кубка України з футболу.

Завершився ще один етап розіграшу Кубка і стало відомо, хто побореся за цей почесний український трофей. Київське Динамо, донецький Шахтар, одеський Чорноморець і черкаський Славутич ще на крок наблизилися до завоювання цього трофею.

Відкривав програму чвертьфіналів матч у Чернігові між Десною і Шахтарем. Шахтар напіврезервним складом легко зламав опір суперника і отримав заслужену перемогу з рахунком 0:2. Голи на рахунку Кобіна і Едуардо.

У черкаському протистоянні, де зустрічалися місцевий Славутич і тернопільська Нива, основний час завершився з рахунком 1:1, а сильнішого виявили тільки у серії післяматчевих пенальті. Влучнішими виявилися черкащани, які і відправилися у півфінал розіграшу. Голи забивали Тарасенко у Славутича і Семенюк у Ниви відповідно.

У парі Тернопіль-Чорноморець надважку перемогу отримали гості з Одеси. Результат матчу визначив єдиний гол одеситів, який вони провели на останній доданій хвилині. М’яч на свій рахунок записав джокер одеситів Анатолій Діденко.

Родзинкою цього кубкового вечора став поєдинок двох принципових суперників харківського Металіста і київського Динамо. Суперники видали результативний поєдинок, забивши на двох п’ять голів, а загальну вікторію одержали гості з Києва. Рахунок, який було зафіксовано на місцевому стадіоні Металіст – 2:3. За Металіст забивали Бланко і Юсуф, у киян дублем відзначився Ідейе, ще один м’яч на рахунку Ярмоленка.