В межах України існують дві держави і два народи – Добкін

Харків та область живуть спокійним життям і працюють – ось відповідь харків’ян Майданові, вважає голова Харківської ОДА Міхаіл Добкін.

 

[adsense_id=”1″]

Але разом з тим він погрожує, що скоро у “пацанов” може закінчитися терпіння, й тоді отримають всі “майдауни”. “Відповідь “юго-востока” буде така, що все те, що відбувається зараз у Києві, видасться квіточками!”, – каже український чиновник.

“В межах України існують дві держави і два народи, розділені за мовною, релігійною та багатьма іншими ознаками”, – заявляє харківський “губернатор”. – Країна ризикує розпастися, а зберегти її може зміна форми державного устрою”.

“2004 року, коли звучали тези федералізації, в моєму рідному Харкові це сприймалося негативно. Але сьогодні я чую чимало заяв про неможливість існування цієї країни як унітарної держави. Федералізація, напевно, зараз єдиний спосіб зберегти цілісність. Це не моя думка, це думка простих людей”, – наполягає регіонал.

Міхаіл Добкін також прокоментував рішення Івано-Франківської обласної ради про ліквідацію ОДА: “Дехто з політиків відмовився від здорового глузду й підігріває симпатії своїх виборців. Такі дії продиктовано бажанням подобатися. Цей артистизм в короткостроковій перспективі викликає оплески, а в довгостроковій – кримінальні справи”.

А як ви вважаєте, чи має Україна залишитись унітарною державою?

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір