«Україна єдина» – таким гаслом послуговувався цьогорічний аматорський конкурс малюнку «АЕС. Добробут. Батьківщина», що традиційно відбувся у в інформаційному центрі ВП РАЕС. Конкурс щорічно проводиться «НАЕК «Енергоатом» та Рівненською АЕС серед школярів міста енергетиків Кузнецовськ.

Цього року захід мав на меті привернення уваги до розуміння єдності, цілісності нашої країни, укріплення доброзичливих дружніх зв’язків між дітьми з різних регіонів України.

Polishyk Yuriy

На розгляд журі, яке складалося з працівників управління інформації РАЕС та місцевого Палацу культури, було подано 120 робіт, причому автори деяких з них вже мали досвід участі у подібних заходах. Слід зазначити, що коло його учасників у порівнянні з попередніми роками значно збільшилося. У ньому взяли участь учні всіх навчальних закладів міста. Цікавість до конкурсу підвищило й розширення та осучаснення форматів подання робіт. Так, до розгляду приймалися мультимедійні проекти й роботи, виконані у стилі декоративно-ужиткового мистецтва.

Член журі Світлана Кох, заввідділом кузнецовського Палацу культури, відзначила багатожанровість наданих робіт – плакат, «квіллінг», аплікація кольоровими атласними стрічками. Її вразило, наскільки школярі співпереживають за майбутнє країни та зуміли передати через творчість свої почуття. А, обираючи найкращі роботи, журі насамперед звертало увагу на оригінальність, розкриття ідеї, техніку виконання. Переможцем у старшій віковій групі був визнаний семикласник гімназії Юрій Поліщук. Свою роботу «Крило АЕС за Україну єдину!» він виконав олійними фарбами на полотні. Поміж молодших учнів перемогла Анастасія Катюха, учениця третього класу ЗОШ №3 з роботою «Єдність України».

Наразі, за повідомленням прес-служби РАЕС, шість найкращих робіт юних кузнецовців відіслали до Києва у «НАЕК «Енергоатом», де наприкінці травня відбудеться другий етап конкурсу. Тоді й визначаться призери серед представників усіх українських міст атомників.

Ігор Галущак

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment