Журналісти закритої з ініціативи московського офісу ділової газети «Комерсант-Україна» спільно з Першим Національним телеканалом розпочинають випуск нової щотижневої передачі «Перша шпальта». Вперше вона з’явиться в ефірі у неділю 20 липня о 20:30.

Цільовою аудиторією передачі мають стати передовсім колишні читачі газети «Комерсант», а також всі, хто цікавиться економікою. Нагадаємо, що в української версії щоденної газети «Комерсант» було від 60 до 100 тис. заходів на сайт щодня. Аудиторію видання становили підприємці, менеджери, аналітики, юристи, політики, загалом всі, кого цікавить економіка.

«Фактично ми плануємо зробити передачу на тих самих засадах, що були притаманні газеті «Комерсант». В ній не буде ангажованих матеріалів. Своїм спікерам ми будемо ставити доволі жорсткі запитання. І сподіваємося, що їхні відповіді в подальшому ляжуть в основу матеріалів новинних агенцій та газет», – розповів екс-заступник головного редактора «Комерсанту» Андрій Юхименко.

У програмі йтиметься про найважливіші новини зі світу економіки, фінансів та бізнесу, що відбулися за останній тиждень. Для участі запрошуються перші обличчя компаній, керівники держустанов, провідні експерти. Також програма містить спеціальну частину – особливий іронічний погляд на основні події тижня.

«Наша мета – інформувати населення країни про ключові події в економіці, бізнесі та на ринках, роз’яснювати, що конкретно ці події означають і чому вони важливі. До того ж – давати свою ексклюзивну інформацію», – пояснив журналіст з більш ніж 15-річним досвідом, колишній спецкор «Комерсанта» Олег Гавриш.

На думку очільника Національної телерадіокомпанії Зураба Аласанії, чи не вперше в українському медіа-просторі має з’явитися щось середнє між розумними економістами, які пишуть або самі для себе, або, в крайньому випадку, для бізнесменів, і тими, хто буде пояснювати людям, чому скаче курс долара, що їм купувати і де зберігати свої заощадження, чи варто вкладати в нерухомість або, наприклад, можна чи ні продавати свою квартиру. Тобто – розповідати про складні речі простою мовою.

Ігор Галущак
igala@ukr.net

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment