Події, які зараз відбуваються в Україні, турбують весь світ. Незадоволений результатами переговорів з європарламентарями, а саме – непідписанням угоди про асоціацію з ЄС – український народ прагне відставки уряду, а також – щоб президент склав свої повноваження.

 

[adsense_id=”1″]

Україна вперше за свою історію незалежності була на межі того, щоб зробити серйозний крок у своєму розвитку, і все в один момент рухнуло через невдалі дії чи то прорахунки президента нашої країни. Хочеться задати одне питання, чому в останній момент, президент відмовився від підписання угоди, вибравши новий шлях розвитку країни, як він сказав в одному із інтерв’ю. Зараз через його невдалі дії ми віддаляємося від Європи, але й не стали “теплішими” наші стосунки із нашими сусідами, які не хочуть щоб ми туди ішли. Як сказав Янукович на саміті ЄС у Вільнюсі: “Мы с Россией в неравных условиях”. Виходить, що він боїться Росії і зараз не впевнений у тому, що ЄС зможе чимось допомогти.

Назвавши свої захмарні фінансові апетити сумою в 150-160 млрд євро, буцімто для підняття української економіки, вони показали як сильно вони “хочуть” в ЄС. В діях президента вбачається якась авантюра. Для чого це все він і його уряд робить не зрозуміло. Через його “новий” напрямок розвитку, Україна зараз знаходиться на межі громадянської війни і тим самим портиться і без того підпорчений імідж нашої багатостраждальної країни. Всі вже чекають березневий саміт Україна-ЄС у наступному році, але останні події показують, що народ хоче змін вже зараз, і буде відстоювати свої права.

І дійсно, у березні 2014 року остаточно вирішиться, чи буде Україна частиною Європи не лише географічно, але й юридично, підписавши асоціацію з ЄС. А зараз нам залишається тільки вірити у розумні дії наших політиків і нашого уряду. Від них зараз в першу чергу залежить наше майбутнє.

Віталій Капітан

 


 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment