У Києві відбудеться вручення премії “Ukrainian E-commerce Awards”

4 квітня цього року в Києві буде проведено церемонію нагородження найкращих Інтернет-магазинів України. Премію вручать за підсумками 2012 року за досягнення в галузі електронної комерції.

 


 

UECA

Переможців визначать у шести номінаціях. За планами, відбудеться церемонія у готелі «Hyatt Regency Kiev». Переможці у 5 номінаціях визначалися за допомогою проведення контрольних закупівель, які здійснювали співробітники аудиторських компаній. Також на оцінку вплинула думка незалежних експертів.

 

Абсолютного переможця за номінацією «Вибір споживачів» визначали опитуванням покупців (участь взяли більше 2 млн. клієнтів Інтернет-магазинів; опитування проводилося за допомогою сервісу SurveyMonkey). Організатори обіцяють, що невдовзі на офіційному сайті премії буде опубліковано повну інформацію про результати всіх досліджень.

 

Серед номінантів треба відзначити багатьох провідних на цей час гравців ринку електронної комерції. Найбільш популярними серед користувачів є магазини різноманітної електронної техніки. Нема чому дивуватися, адже навіть за статистикою пошуку в мережі вже протягом багатьох місяців лідирує фраза купить цифровой фотоаппарат. Саме цифрові фотокамери, а також відеокамери й різноманітна мобільна техніка зараз перебуває на піку споживацьких зацікавлень. Тож цілком закономірно, що до найбільш успішних Інтернет-магазинів України входять ІМ саме цієї категорії.

 

Взяти участь у церемонії планують керівники й власники найпопулярніших українських бізнес-проектів ІТ-галузі. Крім того, прибудуть спеціальні гості з Європи й Росії, з ними буде організовано дискусійні апнелі, де можна буде поставити запитання відомим діячам електронного бізнесу, взнати про перспективи інвестицій і виходу на західні ринки.

 


 

Місце і час церемонії: 18:30, 4 квітня 2013 р., готель «Hyatt Regency Kiev». Офіційний сайт премії e-awards.com.ua. Повний список партнерів можна дізнатися на офіційному сайті премії.

 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір