У Грабове на городах знаходять речі загиблих з “Боїнга 777”

Про те, що терористи збили пасажирський літак, у Грабове на Донеччині місцеві почали здогадуватися, коли з неба полетів закровавлений одяг. Про це кореспонденту Gazeta.uaрозповіла Ірина Володимирівна із міста Торез на Донеччині.

“У селі Грабове живуть мої мама і бабуся, які стали очевидцями катастрофи “Боїнга 777″, – розказує Ірина Володимирівна. Вони бачили спалах у небі і чули два вибуха. Потім за селом почали падати уламки літака, розліталися одяг і тіла загиблих”.

За словами Ірини, люди не розуміли, що відбувається.

“До вибухів і пострілів, запаху диму та горілого тут звикли, але коли з неба полетів закривавлений одяг, стало всім не по собі, – каже Ірина. – Тіла падали, як ляльки. Вони перемішалися із землею і травою. Спочатку просто йшов густий чорний дим. Запах паленого рознісся по всьому селу”.

Чоловіки та жінки із Грабового пішли оглядати поле за селом, але сепаратисти близько до тіл та уламків літака не підпускали.

“Лежало багато дитячих тіл. Пшеничне поле було встелене металлом, – розказує жінка. – На людських городах з буряками і картоплею валяються дитячі іграшки і книжки, аптечки, подушки, валізи. Сусідка знайшла жіночу сумочку з косметикою для немовлят. На соняшниках досі висять футболки і штани, розкидані жіночі туфлі і кросівки. Одяг падав окремо від тіл. Мабуть тому деякі загиблі повністю оголені і босі. Мама бачила тіло в’єтнамця в одних кедах і майці, а також чоловіка у носках без штанів. У селі розкидані бляха від літака, поламані стільці, на спинках яких розбиті дисплеї”.

Також місцеві знаходять порожні валізи. Одяг міг вивалитися із багажного відділення або речі загиблих розібрали мародери. Цю інформацію очевидці не можуть ні спростувати, ні підтвердити. За селом на городах продовжують знаходити речі загиблих.

Джерело: Газета по-українськи

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*